راهنمای تشخیص حجم هارد آیفون های جدید

نویسنده admin 2019/11/22 16:33:54 0 نظرات

در این پست به معرفی هارد یا آیسی NAND گوشی، آیپد و آیپود مدلهای تولیدی بعد از ۲۰۱۷ میپردازیم. 

.

  • گوشی آیفون: iPhone 8, iPhone 8P, iPhone X, iPhone XS, iPhone XR, iPhone XSMax
  • آیپد: iPad mini5, iPad Air3

.

در همه مدلهای تولیدی اپل آیسی‌های هارد با مارکهایی از کارخانه‌های مختلف میباشند، مانند Toshiba، Skhynix، Sofix،Sumsung, Sandis میباشند، با حجمهای مختلف از 64 تا 512 گیگابات. از نظر کیفیت Toshiba بهترین نوع آن است، اما در مقابل حرارت بسیار آسیب پذیر میباشد، مدل Sandisk در برابر حرارت مقاوم‌تر است.

.

انواع هارد آیفون و مشخصه حجم آن:

  • در هر نوع از مارکهای مختلف مشخصه‌ایی وجود دارد که حجم آن را نشان میدهد که با تصویر آنها را برای شناسایی شما نمایش داده‌ایم.

.

آیسی هارد توشیبا Toshiba

 

.

آیسی های توشیبا، تقریبا در تمامی محصولات تولیدی بکار رفته است. گرانترین و بهترین کیفت را دارا است. اما هنگام جداسازی در مقابل حرارت مقاومت کمتری نصبت به مارکهای دیگر دارد.

.

آیسی هارد سندیسک Sandisk

.

این براند از آیسی ها تنها در مدل iPhone XR بکار رفته است، و شامل اندازه های ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت است، حجم ۵۱۲ در این براند وجود ندارد. با توجه به هدف ساخت آن برای مدل ایکس آر، این نوع از آیسی برای تمامی مدلها قابل استفاده است و مشکلی بوجود نمی‌اورد.

.

آیسی هارد هاینیکس یا اسکای‌نیکس Skhynix

.

آیسی های هاینیکس، تقریبا در تمامی محصولات تولیدی بکار رفته است، اما در مدلهای آیپد بیشتر استفاده شده است.  بهترین کیفت را هنگام جداسازی در مقابل حرارت دارا است و مقاومت بیشتری نصبت به مارکهای دیگر دارد.(قابل استفاده در همه مدلها)

.

آیسی هارد سامسونگ Samsung

.

آیسی هارد سامسونگ فقط در مدلهای iPhone  استفاده شده است، و در آیپدها وجود ندارد.اما برای همه مدلهای آیپد و آیفون قابل استفاده میباشد.

.

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده کردید، به راحتی میتوانید حجم هارد آیفون و آیپد را تشخیص دهید.در مطالب بعدی هر آنچه که در مورد نوع، کیفیت و سرعت انتقال داده ها در  آیسی هارد به صورت جامع ارائه خواهد شد..

.

مشخصه آیسی‌های قدیمیتر را در این لینک دنبال کنید: کلیک کنید

.

.هر نوع سوال و نظری درباره این مطلب دارید را در قسمت نطرات بیان کنید

.

کپی برداری ممنوع

تنظیم کننده: ص . یزدان‌فر

 

به این مطلب نظر بدهید