آموزش دریافت MAC Address در مدلهای IPhone/iPad/iOS

نویسنده admin 2021/02/27 14:44:09 0 نظرات

آموزش دریافت رایگان MAC Address در مدلهای IPhone/iPad/iOS

.

بدست آوردن اطلاعات سریال و مک آدرس در محصولات اپل تا کنون هم شامل هزینه بود، هم زمان زیادی طول میکشید. چندیست که راهی برای گرفتن اطلاعات از EEProm پیدا شده است، قبل از اینکه این نوع نرم افزارها ارايه شود، با دسترسی به باینری داخل ایپرام و استرینگ کردن آن قابل دریافت بود.
.

اما کاربران میتوانند به راحتی از طریق نرم افزارهای ارايه شده این اطلاعات را بدست بیاورند.البته این آموزش مربود به عملکرد در سیستم عامل مک میباشد، برای ویندوز در آموزش بعدی ارائه داده خواهد شد.

.

توجه داشته باشید که این نرم افزار فقط از مدل ۶ اس تا آیفون ایکس را پشتیبانی میکند.

.

۱ - نخست باید برای دسترسی، گوشی را جلبریک کنید. برای این منظور نرم افزار checkra1n را از این لینک دانلود کنید: checkra.in

.

۲ - همانگونه که در فیلم آموزشی میبینید گوشی را جلبریک کنید.

.
۳ - سپس بدون اینکه گوشی را خاموش یا روشن کنید.( بهتر است که آن را جدا هم نکنید). نرم افزار MagicCFG_Recovery را دانلود کنید.

.
۴ - برنامه را باز کنید و دکمه Start Recovery را بزنید. اطلاعات کامل نمایش داده خواهد شد.

 

.

نکته:

.

  • این روش فقط در سیستم عامل مک قابل انجام است.
  • در این روش مدلهای محدود از ۶ اس تا ایکس پشتیبانی میشود.
  • گاهی ممکن است که اطلاعات خوانده نمیشود، مشکل برنامه در پیدا نکردن سریال دستگاه میباشد. در صورتی که سریال را نتواند از باینری دستگاه استخراج کند، مشخصه‌های بعدی را نیز نمیتواند نمایش دهد. در برخورد با این مشکل با ما تماس بگیرید.
  • نرم افزار رایگان ما به صورت آنلاین، تحت WEB بزودی ارائه خواهد شد. در هر سیتم عاملی قابل اجرا میباشد، همچنین از ۵ اس به بالا را نیز پشتیبانی میکند. منتظر بمانید.

.

آموزش تحت ویندوز در پست بعدی..

.

تنظیم : امین یزدانفرد

برچسب ها: آموزش MAC Address IPhone iPad iOS

به این مطلب نظر بدهید