کریدیت و نرم‌ افزار

کریدیت و نرم‌ افزار


نمایش:
مرتب کردن براساس:

دانگل نقشه خوانی ZXW ورژن ۳

اکانت دانگل نقشه خوانی ZXW ورژن ۳ Zillion x Work ZXWTEAM mobile phone logic boards repairing drawings For iphone / iPad / Nokia / Samsung / HTC ویدیو یوتیوپ دانگل ZXW دانلود نرم افزار ZXW ورژن ۳ نحوه فعال سازی ZXW ورژن ۳ Quickly sign up for an account on ZXWTE..

1,295,000 تومان

دریافت اطلاعات مک آدرس وای فای و بلوتوث آیفون Bluetooth and WIFI Mac Address

مدت زمان دریافت پاسخ 1 تا ۲۴  ساعت می باشد، توجه داشته باشید این سرویس با اطلاعات کامل مربوط به دستگاه شما ارائه میشود، به عبارتی رقم مک آدرس کامل وای‌فای و بلوتوث برای شما ارسال میشود.اطلاعات به تیکت ، ایمیل و شماره موبایل شما فرستاده میشود.نکته مهم : برای درخواست بهتر است شماره IMEI را ا..

105,000 تومان

سرویس سریال WiFi Bluetooth MAC برای حذف آیکلود iPad

این اطلاعات در زمان ۱ تا ۱۰ دقیقه برای شما ارسال میشود، این سرویس 24 ساعت ضمانت دارد. پس از فعال سازی موفقیت آمیز ، لطفاً به سرعت وارد منو شوید و یک آیکلاد روی آیپد فعال کنید تا همیشه این اطلاعات برای شما به صورت ثابت ثبت شود. این سرویس، آدرس SN + WiFi + BT را به شما میدهد، برای حذف آیکلود با روش سخ..

120,000 تومان

سرویس چک IMEI انواع گوشیها (Model, Carrier, Simlock, Warranty, Software)

این سرویس در مدت زمان ۱ تا ۱۰ دقیقه به ایمیل، موبایل و ناحیه کاربری شما در سایت ارسال میشود.اگر اطلاعات کامل گوشی  را نمیدانید این سرویس اطلاعات کامل از قبیل نوع براند، تاریخ تولید و تاریخ شروع به کار، کشور مورد استفاده، قفل سیم و شبکه و غیره را در اختیارتان میگذارد.مانند نمونه اطلاعات گوشی HTC..

10,000 تومان

مبدل R-Sim نسخه ۱۵

. RSIM ورژن ۱۵ و ۱۴ چیست؟ RSIM  یک راه حل برای آنلاک است. که از آخرین ترفند ICCID استفاده میکند.که تغریبا با  ۱۱ سال سابقه از ۲۰۰۸ با تولید ۱۵ نسل از آن ادامه دارد. بهتر است نخست به تفاوتهای ورژن ۱۴ و ۱۵ بپردازیم:    R-SIM 14+ دارای تراشه Infineon با ظرفیت فوق العا..

255,000 تومان