پنس و موچین

پنس و موچین


نمایش:
مرتب کردن براساس:

پنس سر صاف مکانیک AS-KING 11 ORIGINAL (BLUE - STRAIGHT)

پنس سر صاف مکانیک AS-KING 11 ORIGINAL (BLUE - STRAIGHT) توضیحات محصول: پنس محکم و بادوام، به راحتی شکسته و خم نمیشود. کیفیت غیر مغناطیسی ، مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی. پوشش پلاستیکی می تواند از صدمه به سر موچین جلوگیری کند. پنس از فلز فولاد ساخته شده و دارای لبه های تیز است. ا..

0 تومان

پنس صاف از آلیاژ تیتانیوم 0.15 میلی متر

 پنس با نوک حالت صاف ساخته شده از فولاد تیتانیوم  بهترین پنس با بهترین طراحی، متفاوت با همه انواع تولید شده پنس دقیق برای الکترونیک ، ساعت ، عینک ، محصولات دیجیتال ، رایانه ،تجهیزات ارتباطی ، ابزارهای برقی ، تلویزیونهای LCD ، اسباب بازی ها ، و سایر صنایع.ساخته شده از فولاد تیتانیومضد اسی..

235,000 تومان

پنس سر صاف BRNEACI BS-15

پنس با نوک حالت صاف BRNEACI  BS-15 ضد جابجایی ولغزش، ضد استاتیک، دقیق، فولاد ضد زنگ الکترونیک فور توضیحات محصول: پنس محکم و بادوام، به راحتی شکسته و خم نمیشود. ساخته شده از فولاد ضد زنگ پریمیومطراحی ضد جابجاییضد مغناطیسی ، ضد اسیدنکات فوق العاده نازک ، دقت بالاکیفیت غیر مغناطیسی ، مقاوم ..

165,000 تومان

سیم و پنس B&R مخصوص سیم کشی زیر آیسی

توضیحات محصولامکانات : از مس خالص ساخته شده است ، و دارای سطح کاملا قلع اندود  است.سیمی بسیار بسیار باریک و به راحتی قابل تنظیم است و قطر آن در حدود 0.009 میلی متر است.همچنین می توان آن را به هر سمتی خم و صاف کرد بدون قطع شدن و شکستگی، که برای ترمیم فینگر پرینت و سیم کشی نقاط قطع شده زیر آ..

0 تومان

پنس سر صاف AMAOE 16A

پنس با نوک حالت صاف AMAOE 16A توضیحات محصول: پنس محکم و بادوام، به راحتی شکسته و خم نمیشود.کیفیت غیر مغناطیسی ، مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی. پنس از فلز فولاد ساخته شده و دارای لبه های تیز است. از پنس بیشتر از حد مجاز از حرارت استفاده نکنید. جزئیات محصول: مارک: AMAOE نوع: ..

0 تومان

پنس سر صاف بسیار مقاوم،ضد اسید و مگنت (وتوس) VETUS

پنس سرکج و صاف بسیار مقاوم،ضد اسید و مگنت (وتوس) VETUS   High quality VETUS BGA Precision ESD Tweezers Set, stainless steel anti-static tweezers Repair Tool    BGA Anti-Static ESD Vetus Tweezers   ..

0 تومان

پنس سر کج AMAOE 13A

پنس با نوک حالت محدب AMAOE 13A توضیحات محصول: پنس محکم و بادوام، به راحتی شکسته و خم نمیشود.سری حالت محدب برای استفاده راحتتر زیر لو‍‍‍‍‍‍‍پ کیفیت غیر مغناطیسی ، مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی. پنس از فلز فولاد ساخته شده و دارای لبه های تیز است. از پنس بیشتر از حد مجاز از حرارت استفاد..

0 تومان

پنس سر کج AMAOE 16Q

پنس با نوک حالت محدب ساخته شده از فولاد تیتانیوم  AMAOE 16Q بهترین پنس با بهترین طراحی، متفاوت با همه انواع تولید شده پنس دقیق برای الکترونیک ، ساعت ، عینک ، محصولات دیجیتال ، رایانه ،تجهیزات ارتباطی ، ابزارهای برقی ، تلویزیونهای LCD ، اسباب بازی ها ، و سایر صنایع.ساخته شده از فولاد تیتانیومض..

0 تومان

پنس سرکج اصلی VENUS ساخت سویس

پنس سرکج اصلی VENUS ساخت سویس ساخته شده از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا ،بسیار سبک و نازک. ایده آل برای جداسازی قطعات . ..

0 تومان

پنس دست ساز Qianli مدل iNeeZY

پنس دست ساز Qianli  مدل iNeeZY  محصولی منحصر به فرد و کارامد برای تعمیرکاران موبایلمعرفی محصول:پنس  ضد زنگ، ضد زنگ و غیر مغناطیسی Qianli ، با دقت بالا برای تعمیر مادربرد انواع موبایل.و ابزاری مناسب برای تراشه ic کوچک.مشخصات محصول:پنس ضد زنگ دست ساز غیر مغناطیسی جلا و/ تراش خورده ..

0 تومان