پیچ گوشتی


نمایش:
مرتب کردن براساس:

نگهدارنده پیچ گوشتی مغناطیسی چرخش IPIPPO 9

نگهدارنده پیچ گوشتی مغناطیسی چرخش IPIPPO 9 در ۳ رنگ قرمز، آبی و مشکی دارای دو ماژول مغناطیسی، پایه پیچ گوشتی با ۳۶۰ درجه چرخش، و جایگاه چسبیدن پیچ      دارای حداکثر 9 جای پیچ گوشتی ، از جمله جا برای پنس و مگنت مخصوص پیچ های شما است      هیچ پ..

315,000 تومان

پیچ گوشتی فلیپس مخصوص پیچ انتهای آیفون

یک از بهترین پیچ گوشتی‌های با کیفیت بالا با مارک فلیپس . دارای انتهای چرخشی برای سهولت در استفاده با پیچ گوشتی.سر استیل کروم وانادیوم و دسته آلومینیومی.بسیار مقاوم در برابر ضربه و خوردگی..

45,000 تومان

پیچ گوشتی QIANLI 3D

لطفا قبل از خرید نوع و مدل پیچ گوشتی را به فروشنده اطلاع دهیدپیچ گوشتی QIANLI 3D ابزاری منحصر به بفرد که هر تکنسینی آرزوی آن را میتواند داشته باشد، کیفت بالای این محصول سرعت، دقت و کیفت در کار را به هر تعمیرکاری ارائه میدهد.دیگر نگران خوردگی سر پیچ مخصوصا برای گوشیهای مدل آیفون ایکس نباشید، تمامی پی..

145,000 تومان

پیچ گوشتی شارژی با ۲۰ عدد سری مختلف CS02

پیچ گوشتی شارژی با ۲۰ عدد سری مختلف CS02جزئیات محصول: کیت پیچ گوشتی با باتری لیتیوم و 20 قطعه نوک مگنتایزر کوچک،ظریف بدون کابل درایور  بدون سیمولتاژ : 3.6Vابعاد: 150 دور در دقیقهنام تجاری: FURONGHUAحداکثر گشتاور: 0.3-2 Nmسرعت بدون بار: 1350rpmمنبع تغذیه: باتریفلز بدنه: آلیاژ آلومینیومشماره مدل:..

365,000 تومان

پیچ گوشتی فلیپس سه گوش برای پیچ شیلدآیفون

یک از بهترین پیچ گوشتی‌های با کیفیت بالا با مارک فلیپس . دارای انتهای چرخشی برای سهولت در استفاده با پیچ گوشتی.سر استیل کروم وانادیوم و دسته آلومینیومی.بسیار مقاوم در برابر ضربه و خوردگی ..

45,000 تومان

پیچ گوشتی فلیپس چهار سو

یک از بهترین پیچ گوشتی‌های با کیفیت بالا با مارک فلیپس . دارای انتهای چرخشی برای سهولت در استفاده با پیچ گوشتی.سر استیل کروم وانادیوم  و دسته آلومینیومی.بسیار مقاوم در برابر ضربه و خوردگی ..

45,000 تومان

پیچ گوشتی مخصوص گوشیهای Huawei, OPPO, VIVO

پیچ گوشتی مخصوص گوشیهای هوواوی Huawei P8, Mate 9, Mate 8, 5X, For OPPO R9, R9S, VIVO X6دارای انتهای چرخشی برای سهولت در استفاده با پیچ گوشتی.سر استیل و دسته آلومینیومی.مقاوم در برابر ضربه و خوردگی..

29,500 تومان