شرکت کایسی Kaisi

نمایش:
مرتب کردن براساس:

نوار چسب یک طرفه حرارتی (کپتون)

نوار چسب یک طرفه حرارتی (کپتون)  مقاوم در برابر حرارت بالاتوجه: قبل از خرید اندازه مورد نیازتان را به فروشنده اطلاع دهیدعایق بندی ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، مقاومت در برابر اسید و قلیایی ، الکترولیز کم ، مقاومت در برابر ضربه ، مقاومت در برابر پارگی ، از ویژگیهای اصلی آن میباشد.نوارهای ..

53,500 تومان

نوک هویه صاف مدل Kaisi 900M-T-I

نوک هویه صاف مدل Mechanic  900M-T-FI  با سر جوش مس خالص .شرح: ساخته شده از مس با مقاومت بالا و مقاوم در برابر حرارت برای استفاده طولانی. دارای ایمنی بالا و عملکرد پایدار . مقاومت در برابر خوردگی شدیدمدل: 900M-T-Iمشخصات ویژه: ماده: مس بدون اکسیژن قطر بیرونی..

88,000 تومان

نوک هویه منحنی مدل Kaisi 900M-T-IS

نوک هویه صاف مدل Mechanic  900M-T-FI  با سر جوش مس خالص .شرح: ساخته شده از مس با مقاومت بالا و مقاوم در برابر حرارت برای استفاده طولانی. دارای ایمنی بالا و عملکرد پایدار . مقاومت در برابر خوردگی شدیدمدل ؛ 900M-T-IS مشخصات ویژه: ماده: مس بدون اکسیژن ..

88,000 تومان

گیره نگهدارنده مغناطیسی زیر میکروسکوپ

گیره نگهدارنده مغناطیسی متحرک برای انواع برد PCB  مدار و تعمیرات IC شما به راحتی می توانید بورد را نگه دارید و توسط شیار آن آسان و راحت استفاده کنید. پین با آهنربا در پایین ، آن را محکم بر روی سکو ثابت می کند. شیار برای بردهای با  ضخامت 0.2-1.8 میلی متر متناسب است ، برای بردهای PCB با..

245,000 تومان

تیغه و کاردک ۵ در ۱ برداشتن IC و چسب زیر تمامی چیپ‌ها مدل Kaisi i9801

تیغه و کاردک ۵ در ۱ برداشتن IC و چسب زیر تمامی چیپ‌ها مدل Kaisi i9801   این محصول بهترین ابزار برای برداشتن CPU است. ساخته شده از فولاد ضد زنگ ، سریها بسیار سبک و نازک است ، تنها 0.7 میلی متر ضخامت دارد و از مقاومت بالایی برخوردار است ، می تواند چسب را به سرعت و بدون آسیب ..

0 تومان

پری‌هیتر مخصوص جداسازی آی‌سی و بوردهای دوطبقه Kaisi 200

پری‌هیتر مخصوص جداسازی آی‌سی و بوردهای دوطبقه Kaisi 200 Kaisi 200 Degrees Rapid Separation Disassembly Platform For iPhone X XS MAX Motherboard Stratified temperature Heating Table For iPhone IX IXS IXSMAX CPU ..

0 تومان