جدید پد تعمیرات چندمنظوره و پایه میکروسکوپ شرکت WL

پد آلومینیومی تعمیرات چندمنظوره و پایه میکروسکوپ شرکت WL

آیا از تعمیرات کثیف ، بی نظمی و وضعیت بد خسته شده اید؟ آیا وقت زیادی را صرف پاکسازی انواع وسایل تعمیر ، پیچ و سایر مواد می کنید؟ یک محیط تمیز و مرتب ممکن است با مهارت های حرفه ای برابر نباشد ، اما تأثیر دارد. بنابراین ، برای جذب مشتری و ایجاد سود ، باید یک بستر تعمیر و نگهداری ابزار و قطعات با کیفیت بالا خریداری کنید ، ما معتقدیم که این امر نه تنها می تواند به شما در صرفه جویی در وقت کمک کند بلکه به شما امکان می دهد که روحیه خوبی درتعمیرات تلفن همراه داشته باشید .
 
اگر شما یک صاحب تعمیرگاه هستید ، به این پدپیشرفته تعمیرات نیاز دارید ، اکنون ، من بهترین پلتفرم  را در این زمینه توصیه می کنم ، جزئیات را بخوانید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید ......
 

توضیحات:
 

  • پد از آلیاژ آلومینیوم پیشرفته چند منظوره برای تهمیرات تلفن همراه در  درجه حرارت بالا همراه پایه میکروسکوپ  مارک WL ساخته شده است.
  • اندازه: 468MM * 318MM * 15MM ، اندازه پایه نگهداری: 330MM * 198MM * 4MM 
  • رنگ: سیاه ، قرمز ، آبی ، گل سرخ ، طلایی

  با توسعه سریع لوازم تعمیرات نگهداری از تجمع ابزارهای الکترونیکی ، ابزارهای تعمیر و نگهداری متفاوتی تولید شده است و این  یک مجموعه متنوع است ، برای جلوگیری از این  کثیف شدن ، بی نظمی ، شرکت ما محصول جدیدی را از شرکت "WL معرفی میکند. این محصول می تواند کیفیت  کاری تمیز و استاندارد را برای هر استادی فراهم سازد.
 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

پد تعمیرات چندمنظوره و پایه میکروسکوپ شرکت WL

0 Product(s) Sold
  • 2,280,000 تومان

برچسب ها: صفحه تعمیرات, چندمنظوره, پایه میکروسکوپ, WL, Aluminum, Alloy Pad, Multi-function, Repair, Pad, Microscope Base, Mobile Phone Repair, Maintenance, Platform